Моя чудова українська мова


Варто ознайомитися!


06.11.19р. -  Створення газети  «Моя чудова українська мова» (9 клас)

Учням було запропоновано розмалювати та заповнити тематичні газети. Завдання дітям дуже сподобалося. Воно допомогло проявити креативність, гнучкість мисленння.










05.11.19 р. - Виготовлення фотобутафорії до Дня української писемності та мови (5-9 класи)

Сучасні діти люблять фотографуватися, тому до  таких аксесуарів учні не залишилися байдужими. Фотобутафорія прикрасила світлини свята і зробила їх неповторними.



Мовний квест «Щоб мова тобі повністю відкрилася, маєш бути залюбленим у неї» (7-9 класи)

З метою розширення знання учнів про культуру української мови, удосконалення їхніх вмінь правильного слововживання, формування у дітей уміння працювати в команді було проведено мовний квест «Щоб мова тобі повністю відкрилася, маєш бути залюбленим у неї».
 Учні позмагалися в ерудованості, взявши участь у інтелектуальному мовному змаганні.  Квест складався з семи станцій ( «Алфавітний покажчик», «Майстер слова», «Ерудит», «Морфологічні шаради»,« Відшукай»,  «Мовне асорті», «Редактор»).
Захід сприяв вихованню національної самосвідомості учнів, формуванню громадянської  і загальнокультурної компетентності.







Картинки по запросу нестор літописець


План заходів до Дня української писемності та мови

№ з/п
Назва заходу
Дата
Відповідальні

1.
Тематична виставка художньої, наукової та публіцистичної літератури про українську словесність «Душа народу бринить у слові»
Протягом тижня
Шкільний бібліотекар О.КЛЮЧКА
2.
Виготовлення фотобутафорії до Дня української писемності та мови
(7,9 класи)
05.11.2019
Учитель української мови та літератури
О.КЛЮЧКА
3.
Відеолекторій  «Історія української писемності»
(7, 9 класи)
06.11.2019
Учитель української мови та літератури
О.КЛЮЧКА

4.
Створення газети  «Моя чудова українська мова»
(7, 9 класи)
07.11.2019
Учитель української мови та літератури
О.КЛЮЧКА
5.
Радіодиктант національної єдності
(6-11 класи)
08.11.2019
(об 11.00)
Учитель української мови та літератури
О. КЛЮЧКА
6.
Мовний квест «Щоб мова тобі повністю відкрилася, маєш бути залюбленим у неї»
(7-9 класи)
08.11.2019
Учитель української мови та літератури
О.КЛЮЧКА

четвер, 24 жовтня 2019 р.

28.10.2019- поїздка з дітьми на історичну драму 

"Захар Беркут"


1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.
Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році. Повторно екранізувати сюжет взявся режисер Ахтем Сейтаблаєв. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. грн. із необхідних 75 млн. грн. із державного бюджету. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. Основні зйомки проводились у Карпатах, зокрема на озері Синевир та Манявському водоспаді.












Немає коментарів:

Дописати коментар

26.10.2020 До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.   ІНТЕРАКТИВНИЙ КАРДМЕЙКІНГ Кардмейкінг  (англ. cardmaking; у перекладі card - ...